motoger

Cewka zapłonowa Subaru Outback I

Dane tego pojazdu
+ więcej szczegółów
więcej szczegółów (niewymagane):

Lokalizacja

Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I

Sprzedawcy części do Subaru Outback:

części moto2
części uzywane samochodowe
giełda części słomczyn
auto szrot
auto czesci zamienne
giełda części poznań
giełda części
zamienne czesci samochodowe
giełda części moto2.pl
auto kasacja części używane
części używane poznań
auto części słomczyn
giełda części używanych samochodowych poznań
części szrot samochodowy
auto części poznań
moto2
części używane opel
auto części gliwice
gielda czesci
czesci samochodowe uzywane
giełda części samochodowych
moto2.pl
auto części
giełda części śląsk
części używane amerykańskie
auto części warszawa
auto szrot samochodowy
auto części zamienne

Cena Cewka zapłonowa Subaru Outback Cena

Dla twojego samochodu wszystkie części do Subaru Outback pokazują tutaj ofertę sprzedaży części używanych o nazwie Cewka zapłonowa. Używane części samochodowe z kategorii Układ elektryczny. Ta tania część używana wymontowana z samochodu została wystawiona 2025-01-14 i jak najbardziej ta część jest dalej aktualna, aż do teraz 2025-02-08 - numer oferty 31303831. Część używana Cewka zapłonowa do Subaru Outback I i to zdecydowanie najlepszy moment by ją kupić tutaj. Wystawiający przekazał naszej firmie, iż do dnia niniejszego ma 7 sztuk tych części samochodowych. Cena Cewka zapłonowa Subaru Outback I 2.0 1996 cabrio. Tanio Cewka zapłonowa Subaru Outback I 2.0 1996 cabrio. Ten samochodzik ma ciekawą pojemność, bo tylko 2.0 i prawdopodobnie o ile pamięć nas nie myli te auto wyprodukowano około 1996. Kasta tego samochodu to cabrio i producentem tego pojazdu jest Subaru. Ten model Outback dostępny jest w wersjach I, II, III, IV.


Opinie mechaników i blacharzy

Kupiłem na stacji demontażu pojazdów cewka zapłonowa i teraz mogłem naprawić samemu Subaru Outback wersja I. Nie zapomnę jak podwiozłem moją kumpelę i powiedziała, że to świetny ten Subaru Outback. Najmocniejsza wersja silnikowa to jest to co uwielbiam. W komisie samochodowym mówili że Subaru Outback to najlepsze model w gamie aut tej marki i najwygodniejsze, dlatego nie chcę innego. Nie wiem, co najczęściej się psuje w Subaru Outback bo mnie to nie interesuje. Słyszałem że najczęściej kupowanym dla kobiety jest Subaru Outback. Więc uwielbiam swój samochód. Pojechałem na giełdę części używanych w Poznaniu po cewka zapłonowa do Outback. Nie szukałem daleko części miała stacja demontażu pojazdów Śrem. Na tym szrocie kupiłem części i okazało się że oni tez sprzedają części używane w internecie na motoger.pl. Szukałem na aukcji internetowej ale kupiłem na tym szrocie cewka zapłonowa. Znalazłem cewka zapłonowa w dobrej cenie i dobrym stanie. Ostatni raz byłem na giełdzie części Słomczyn, wolę kupować w Internecie mają wszystko. Zgłosiłem poszukiwanie cewka zapłonowa na motoger.pl . To taka internetowa giełda części używanych z dużą ilością firm. Szukałem całego przodu do auta więc wpisałem na tej stronie i wszystko dostałem na jednym szrocie.

Ostatnio szukane części w MOTOGER.pl:
Podczas bardzo brzydkiego dnia chciałem zrobić zakupy wieczorem ale na parkingu ktoś uderzył w mój samochód Subaru Outback. Teraz będę musiał poszukać cewka zapłonowa. nie wiedziałem gdzie więc szukam na motoger Subaru Outback. To niesamowite uczucie gdy wiem że mogę sam naprawić cewka zapłonowa w Subaru Outback. Nie wiem czy to częsta usterka, bo żona rzadko jeździ na zakupy.  innym razem gdy pojadę na pewno taksówką to nie uszkodzę cewka zapłonowa do Subaru Outback. Przyszedł ten moment aby znaleźć nową część ale była droga więc poszukałem taniej cewka zapłonowa. Dzięki mojemu dziadkowi zakup części był bardzo udany w okolicznym sklepie w Śrem. U kumpla z okna widziałem jak mają dużo cewka zapłonowa. Zobaczyłem koło magazynu jeszcze całe nie rozmontowane Subaru Outback na części.  


KONTAKT

tanio Cewka zapłonowa Subaru Outback I

Zadzwoń

Koszt PLN brutto/min - szczegóły

Infolinia przyjmuje drogą telefoniczną zapytania o części używane, a następnie przekazuje te zapytania sprzedawcom. Po zgłoszeniu możesz otrzymać oferty cenowe bezpośrednio od sprzedawców z całej Polski.
Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. i w soboty w godz. . Koszt PLN brutto/min.
Regulamin infolinii

Przyjmujemy zapytania o części używane.
Twoje zapytanie dotrze do 296 firm
z Polski.

Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Cewka zapłonowa Subaru Outback I Cewka zapłonowa Subaru Outback I
Copyright © 2025. MOTOGER.pl